Projektowanie stron Facebook fanpage

Social marketing może okazać się bardzo pomocny przy promowaniu marki, dlatego naszą ofertę projektowania stron WWW rozszerzyliśmy również o projektowanie stron fanpage na Facebooku oraz szeroko rozumianą reklamę związaną z portalami społecznościowymi. Social marketing opiera się na komunikacji z fanami marki, co pozwala na wymianę doświadczeń, oczekiwań oraz wymagań ze strony klienta oraz firmy. Prowadzenie dialogu okazuje się być bardzo dobrym sposobem na zaistnienie w świadomości klienta. Z naszej strony oferujemy Państwu następujące usługi:

ZAŁOŻENIE STRONY FANPAGE

Jak założyć fanpage na facebooku

Na samym początku założymy na portalu społecznościowym stronę typu FANPAGE dla Twojej firmy i uzupełnimy ją w niezbędne informacje takie jak opis firmy, podstawowa oferta, adres, godziny otwarcia biura czy sklepu. Ustawienie unikalnego adresu dla Państwa fanpage'u

CZYTAJ WIĘCEJ »


PROJEKTOWANIE GRAFIKI FACEBOOK FANPAGE

Zaprojektujemy unikalną grafikę pod Twoją stronę FANPAGE. W skład grafiki wchodzi zdjęcie w tle, obrazek główny (avatar) widoczny przy wszystkich wpisach i komentarzach dodawanych na tablicy (wallu), obrazki do wpisów dodwanych na tablice, obrazki do wpisów wyróżnionych oraz ikonki do dodatkowych zakładek

Projektowanie grafiki na fanpage facebook

CZYTAJ WIĘCEJ »

ZAŁOŻENIE DODATKOWYCH ZAKŁADEK

Zakładki w znaczny sposób wzbogacą Twój profil fanpage o dodatkowe informacje takie jak strona ze szczegółową ofertą firmy, portfolio, cennik itd. MożliweTworzenie zakładek Facebook fanpage jest również utworzenie zakładek widocznych tylko dla osób lubiących nasz fanpage, osoby które nie klikneły jeszczy przycisku "lubię to" będą poproszone o polubienie. Dopiero po wykonaniu tej czynności będą miały dostęp do zawartości zakładki. Dla każdej zakładki umieszczonej na Twoim fanpagu zaprojektujemy odpowiednią ikonkę.

CZYTAJ WIĘCEJ »


INTEGRACJA FANPAGE ZE STRONĄ WWW

Na życzenie możemy zintegrować Twoją stronę internetową z fanpagem. Użytkownicy odwiedzający stronę WWW będą mieli możliwość polubienia Twojego profilu bezpośrednio ze strony. Możliwość wykonania wysuwanego boxa z boku strony (box wysuwa się po najechaniu myszką), lub umieszczenie statycznego boxa na stronie widocznego zawsze.

Integracja strny internetowej z Facebookiem

Możliwe jest również umieszczenie bloku wyświetlającego ostatnie wpisy na tablicy, lub możliwość dodawania komentarzy na podstronach z wykorzystaniem systemu komentarzy facebook. Zastosowanie tego systemu dodatkowo pomoże wypromować Twoją markę na Facebooku, ponieważ komentarze będą publikowane na tablicach osób które je dodały.

CZYTAJ WIĘCEJ »


ZARZĄDZANIE STRONĄ FANPAGE

Nie masz czasu lub nie wiesz w jaki sposób prowadzić swoją stronę fanpage? Możemy administrować Twoim profilem firmowym za Ciebie! Nawiążemy konstruktywny dialog z fanami. Zostaw social marketing w naszych rękach.

Zarządzanie stroną Facebook fanpage

CZYTAJ WIĘCEJ »

Oferta Facebook

Zalożenie profilu fanpage

Projekt grafiki na profil FB fanpage

Prowadzenie fanpage

Social Marketing Facebook

Reklama na facebooku

Oferta internetowa

Projektowanie stron WWW

Zakładanie sklepów internetowych

Aktualizacje i przeróbki stron WWW

System CMS

Szczegóły na SYNTETICO.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone SYNTETICO.pl