Integracja strony WWW z Facebook'iem

Dzieki specjalnym aplikacjom, które udostępnia Facebook istnieje możliwość integracji naszego fanpage'a z firmową stroną internetową.

Lubie to Przycisk Lubię to

Dodanie przycisku Lubię to na stronę, umożliwa użytkownikom polubienie danego newsa, artykułu lub produktu na naszej stronie. Automatycznie informacja o tym pojawia się na tablicy użytkownika, który kliknał na dany przycisk i widzą to wszyscy jego znajomi. Dobry sposób na reklamę, prawda?

Wyślij to

Przycisk Wyślij

Przycisk ten umożliwia wysłanie szybkiej informacji ze strony do naszych znajomych. Przykładowo znalazłeś ciekawą ofertę, wiesz, że Twój znajomy będzie nią zainteresowany. Wystarczy, że klikniesz przycisk Wyślij i możesz w prosty sposób poinformować go to Twoim znalezisku.

komentarze

Komentarze

Facebook umożliwia również umieszczenie na Twojej stronie modułu do komentowania. Bardzo istotną rzeczą jest to, że komentarze dodane przez uzytkowników pojawiają się na ich tablicach, dzięki czemu widoczne są również dla ich znajomych. Komentarze umozliwiają dotarcie do nowych użytkowników.

Aktywność znajomych

Aktywność znajomych

Moduł z aktywnością znajomych wyświetla nam informacje odnośnie tego co nasi znajomi skomentowali lub polubili na danej stronie internetowej.

Likebox

Like box

Moduł ten umożliwia polubienie naszego fanpage'a bezpośrednio z naszej strony internetowej. Przykładem może być nasz Like box wysuwający się z lewej strony ekranu po najechaniu myyszką na niebieską kostkę z literą F.

Pinezki na twarzach

Twarze fanów

Moduł wyświetla na naszej stronie twarze fanów którzy polubili nasz fanpage.

Jeżeli jesteś zainteresowany integracją swojej strony internetowej z Facebookiem zapraszamy do działu kontakt

Oferta Facebook

Zalożenie profilu fanpage

Projekt grafiki na profil FB fanpage

Prowadzenie fanpage

Social Marketing Facebook

Reklama na facebooku

Oferta internetowa

Projektowanie stron WWW

Zakładanie sklepów internetowych

Aktualizacje i przeróbki stron WWW

System CMS

Szczegóły na SYNTETICO.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone SYNTETICO.pl